اهمیت امنیت سایت

اهمیت امنیت سایت

امروز در این مقاله قصد داریم شما را با اهمیت امنیت سایت آشنا نماییم با تابلوشو همراه باشید. در سرتاسر جهان میلیون ها کاربر به اینترنت متصل هستند و بسیاری خرید های مورد نیاز خود را از طریق سایت های مختلف انجام می دهند به همین منظور به سطحی از امنیت برای حفاظت از اطلاعات کاربران لازم می باشد. در تمامی کشور های پیشرفته امنیت و حفاظت در اینترنت یکی از تخصص های پر اهمیت دنیای تکنولوژی می باشد که بابت حفظ اطلاعات کاربران و بالا بردن امنیت وب سایت ها تلاش های بسیار زیادی صورت می گیرد.

اهمیت امنیت سایت

امنیت سایت

یکی از مهم ترین عامل ها در ادامه حیات یک وب سایت موضوع امنیت آن می باشد. در کشور ما متاسفانه مدیران به مسئله امنیت وب سایت های خود توجه کمی می نمایند و از این بابت بسیاری از وب سایت های داخلی ایران از امنیت پایینی برخوردار هستند. نکته ای که خیلی مهم می باشد این است که هک نشدن سایت، امنیت وب سایت را تضمین نمی کند و این تنها به معنی این می باشد که تلاشی برای هک شدن وب سایت صورت نگرفته است. اگر به درستی بر روی امنیت سایت کار شده باشد در زمان حمله ناموفق بوده و هیچ خطری وب سایت و اطلاعات کاربران را تهدید نمی نماید.

اهدافی که یک هکر از حمله به سایت

یک هکر در زمان حمله به یک سایت اهداف مختلفی را دنبال می نماید که این اهداف شامل:

اذیت کردن قربانی، نشان دادن توانایی خود،نشان دادن ضعف سیستم های امنیتی و از همه مهم تر سرقت اطلاعات سایت و کاربران و کرک اطلاعات سیستم هک شده می باشد.

دلایل اصرار بر مسئله امنیت

دلایل نیاز به امنیت سایت

در ابتدا باید گفت با توسعه تکنولوژی کسب و کار ها و مشاغلی که خود را با تکنولوژی روز همگام نکرده اند به بزودی از چرخه ی رقابت خارج شده و جای خود را به کسب و کار های مدرن خواهند داد. با ورود اینترنت به کشور به ما و شکل گیری وب سایت های فروشگاهی علاقه مردم به خرید اینترنتی زیاد شد و روز به روز هم به تعداد افرادی که به صورت اینترنتی خرید می نمایند افزوده شد. اگر تصمیم گرفته اید برای رونق کسب و کار خود وب سایتی داشته باشید مهم ترین مسئله امنیت آن می باشد و شما باید به فکر بالا بردن امنیت وب سایت خود باشید.

امنیت چه تاثیری در سئو سایت شما دارد؟

تأثیر امنیت سایت بر سئو

وقتی سایت شما امنیت نداشته باشد بانس ریت سایت پایین می آید و کاربران از صفحات شما خارج می شوند و این عوامل سیگنالی  منفی برای سایت شما حساب می شود و نرخ کاربران بازگشتی سایت کمتر می شود. وجود بد افزار ها و ویروس ها و لینک های مخرب کاربران را فراری می دهد. این لینک های ویروسی برای گوگل زنگ خطر هستند و باید مراقب آنها باشید چرا می‌توانند قدرت سئو سایت شما را کاهش دهند. کاربران سایت های امن را بیشتر دوست دارند. از آن ها خرید می کنند. با آن ها تعامل بیشتری دارند و این سایت ها راحت تر می توانند اعتماد کاربران را جلب کنند.

بالا بردن امنیت وردپرس

برقراری و بالا بردن امنیت وردپرس یکی از مهم ترین بحث ها در فضای وردپرس است. ورد پرس به دلیل محبوبیت زیادی که در بین دیگر سیستم های مدیریت محتوا داشته و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند همیشه در معرض هک و نفوذ بیشتری فرار دارد. بسیاری از کاربران دوست ندارند  یا زمان کافی در اختیار ندارند که وارد تمام مقوله های امنیتی شوند و ترجیح می دهند تنها با استفاده از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس امنیت سایتشان را تامین کنند.

حرف آخر

در اخر باید گفت که روز به روز هکر ها به دنبال این هستند با یافتن روشی جدید تر به وب سایت شما نفوذ نمایند و اطلاعات شما و کاربرانتان را به خطر بندازند و شما زمانی که وب سایتتان هک شد نمی توانید بهانه این را برای کاربران و مشریان خود بیاورید که از این موضوع اطلاعی نداشته اید. در شرایط فعلی شما با استفاده از بحث امینت وب سایت و به کارگیری تیم متخصص خیال خود را بابت هک نشدن وب سایت می توانید راحت نمایید.

تیم تابلو شو

شما در این مقاله با نقش مهم امنیت یک وب سایت و دلایل اصرار بر این موضوع آشنا شدید، اگر به دنبال این هستید که به کسب و کار آنلاین ورود پیدا نمایید می توانید با ما همراه باشید تا مناسب با کسب و کار شما وب سایتی امن برای شما طراحی نماییم. همچین اگر شما وب سایتی را دارید که در مسئله امنیت بر روی آن کار نشده است می توانید از تیم متخصصان تابلو شو کمک گیرید ما در این راه همراه شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا