• 09305814301

ای نماد، نماد سازماندهی

بهترین مجوز برای هر فروشگاهی

ای نماد ( نماد اعتماد الکترونیکی) چیست؟

ای نماد و نماد سازمانی یک تاییده و جواز است که لازمه فروش محصولات و خدمات آنلاین می باشد. شما زمانی می توانید محصولی را بفروشید که اعتماد مشتری خود را جذب کرده باشید. خریداران همواره دنبال مجوزی هستند که خیال خودشون را بابت خرید محصول راحت کند؛ برای همین صاحبان وب سایت از ای نماد استفاده می کنند تا بتوانند محصولات خود را آنلاین به فروش برسانند. ای نماد توسط وزارت صنعت و معدن صادر می شود. وزارات صنعت و معدن دو نوع ای نماد به صاحبان سایت ها ارائه می دهد . نوع اول که تک ستاره نام دارد بعد از قبول مدارک ارسالی به بیشتر شرکت ها و فروشگاه ها اعطا می شود. نوع دوم حالت دو ستاره می باشد که لازمه گرفتن آن نصب ssl بر روی تمامی صفحات می باشد.

مزایای داشتن ای نماد

دریافت درگاه بانکی

بالارفتن امنیت خرید

امکان همکاری با شرکت ها

حفظ اطلاعات شخصی کاربران

نماد سازماندهی | انواع آن

وب سایت ساماندهی، پایگاهی است که اطلاعات تمام مدیران سایت ها در آن ثبت می شود. اگر  از مزایای ثبت اطلاعات در این وب سایت این است اگر جرایم رایانه ای صورت بگیرد وب سایت فیلتر نخواهد شد. ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی، به عنوان مرجع احراز هویت مدیران تمام وب سایت ها می باشد که زیر نظر مرکز توسعه فناوری اطلاعات می باشد. نشان ستاد ساماندهی به دو صورت است: دائم و موقت. نشان موقت وقتی صدور می شود که مالک سایت تمامی اطلاعات و تعهدنامه الکترونیک موجود در سایت ستاد را پر کرده باشد. سپس احراز هویت و مراحل برسی آغاز می گردد که پس از تمامی این مراحل نشان موقت سه ماهه صادر می شود. بعد از گذشت سه ماه در صورت تایید صلاحت به نشان دائم تغییر پیدا خواهد کرد.مزیت داشتن این لوگو مورد اعتماد واقع شدن شما در بین مشتریان می باشد. تمامی وب سایت هایی که در ایران فعال می باشند اعم از دسته بندی شرکتی و یا شخصی و یا غیره در هر زمینه ای که فعالیت می کنند باید برای ثبت اطلاعات و دریافت نشان خود اقدام کنند.

 
 

آژانس تبلیغاتی تابلوشو

با توجه به ارزش ای نماد و نماد ساماندهی و اعتباری که وب سایت شما می دهد؛ لازمه هر سایتی می باشد که برای جذب مشتری و اطمینان حاصل کردن مشتری برای خرید آنلاین برای صدور آن بکوشد. کسب این مجوز ها طولانی و خسته کننده و زمان بر خواهد بود. آژانس خدماتی تابلو شو با داشتن تیمی متخصص، در این زمینه می تواند به شما در جهت گرفتن هر چه سریع تر این گواهی ها با شما همراه شود.

اسکرول به بالا