بسته اوپال

5,300,000 تومان

ورود پر قدرت به دنیای مجازی با بسته اوپال ( بذر تغییر )

با معرفی بسته اوپال ( بذر تغییر ) توسط تابلوشو، شما مدیران می توانید ورود پر قدرتی به دنیای مجازی داشته باشید. این بسته می تواند اولین قدم در راه کسب موفقیت بیشتر کسب و کار شما باشد. این بسته با داشتن ابزار های قدرتمند در خود، در بازه زمانی بسیار کوتاه می تواند خیلی سریع کسب و کار شما را دگرگون نماید. اگر بدنبال کسب در آمد در دنیای مجازی هستید، این فرصت را دارید با تخفیف ویژه این بسته را 5,300,000 خریداری نمایید. قیمت اصلی این بسته 6,000,000 می باشد که تابلوشو به منظور کمک به استارتاپ های ایرانی این بسته را همراه با تخفیف به شما عزیزان ارائه می دهد. در ادامه شما را با ابزار های حرفه ای اوپال آشنا می نماییم.

اوپال

وب سایت واکنشگرا


اگربه دنبال معرفی وب سایت خود به کاربران و در نهایت جذب درآمد هستید باید به ظاهر وب سایت خود توجه نمایید. کاربران با ابزار های مختلفی ( لپ تاپ، موبایل، تبلت و .. ) وارد وب سایت شما می شوند و اگر وب سایت شما بهم ریخته باشد، کاربر از وب سایت شما خارج می شود. به همین منظور تابلوشو تمامی وب سایت های خود را واکنشگرا ( ریسپانسیو ) طراحی می نماید تا کاربران پس از ورود خیلی آسان به صفحات شما جابه شوند و بدون هیچ سردرگمی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

سئو مقدماتی

در کنار زیبایی وب سایت باید بر روی سئو وب سایت نیز کار شود. وب سایت شما برای دیده شدن و کسب درآمد باید بر روی کلمه های کلیدی مرتبط متمرکز شود. تیم متخصصان سئو تابلوشو با سئو مقدماتی که بر روی وب سایت شما انجام می دهند، وب سایت شما را به گوگل معرفی می نمایند تا در ادامه کار شما برای بهبود رتبه خود تلاش نمایید. در کنار سئو مقدماتی، شما می توانید بصورت جدا بر روی سئو پیشرفته وب سایت خود با ما همکاری نمایید. اگر بدنبال موفقیت در کسب و کار خود هستید باید نگاه ویژه ای به علم سئو نمایید.

خدمات سایت

گواهی SSL

در کم ترین زمان ممکن، تابلوشو با دریافت و نصب گواهی ssl بر روی دامنه وب سایت شما، این اطمینان را به تمامی کاربران و موتور های جستجوگر می دهد که وب سایت شما ایمن است.

تولید محتوای یونیک

یکی دیگر از ابزار های خوب بسته اوپال، آماده سازی 2 محتوا قوی و کپی نشده برای وب سایت شما می باشد. کاربران همواره به دنبال استفاده از محصولاتی هستند که با خلاقیت در آمیخته شده است که ما با تولید محتوای یونیک این نیاز را پاسخ می دهیم.

امنیت پیشرفته

شما به عنوان یک کار بر دوست دارید از یک وب سایت ایمن خرید نمایید. در بسته اوپال ( بذر تغییر ) بصورت حرفه ای بر روی امنیت وب سایت ها کار می شود تا هکر ها در نفوذ به وب سایت شما عاجز بمانند.

این بسته واقعا عالیه!!

فرصتو از دست نده سفارشتو ثبت کن.

ساخت لوگوموشن

در بسته اوپال به منظور معرفی کوتاه و ماندگار برند شما در ذهن مخاطب، طراحان تابلوشو با ساخت لوگوموشن بصورت حرفه ای کسب و کار شما را به کاربران جدید تر در وب و شبکه های اجتماعی معرفی می نمایند. بدون شک استفاده از لوگو موشن می تواند تصویری خوبی از برند شما به کاربر نشان دهد.

طراحی لوگو

شما برای هویت بخشیدن به کسب و کار خود باید از لوگو مخصوص به خودتان استفاده نمایید. با تهیه بسته اوپال شما می توانید لوگو مختص و معرف کسب و کار خودتان را داشته باشید. ما با طراحی و ساخت لوگو قوی در برند سازی کسب و کار شما قدم بر می داریم.

خدمات طراحی

بسته اوپال

قیمت بسته با تخفیف ۵,۳00,000

خدمات تبلیغاتی

پنل پیامکی + 1000 پیامک رایگان

با خرید بسته اوپال شما می توانید از ابزار پنل پیامکی همراه با 1000 پیامک رایگان استفاده نمایید. استفاده از بازار یابی پیامکی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در کنار موارد دیگر است.

پشتیبانی فنی یک ساله

شما با تهیه این بسته دیگر نگران بروز هرگونه اتفاق احتمالی نظیر امنیت، تمدید هاست، دامنه، بهم ریختگی صفحات، و غیره نیستید، چراکه با پشتیبانی قوی و سریع توسط تیم ما تمامی این موارد به مدت یک سال انجام می شود.

 

سفارش بسته

برای ثبت سفارش بسته اوپال ( بذر رشد ) همراه با تخفیفی باورنکردنی می توانید همین حالا اقدام به ثبت سفارش بسته نمایید. همچین شما جهت هرگونه پرسش می توانید با کارشناسان تابلوشو تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا