بسته گارنت

8,700,000 تومان

مدیران هوشمند ( تغییر حرفه ای وب سایت شما برای فروش تضمینی )

یکی دیگر از بسته های پرطرفدار تابلوشو، گارنت ( مدیران هوشمند ) می باشد. این بسته با ابزارهای گوناگون و قوی ای که در خود دارد، می تواند پیشرفت کسب و کار شما را تضمین نماید. قیمت این بسته 10 میلیون تومان می باشد که تابلوشو به منظور تغییر و کمک به کسب و کار های نوپا در فضای مجازی، این بسته را با قیمت مناسب 87,00,000 ارائه می نماید. بدون شک شما با استفاده از این بسته و برنامه ای که تابلوشو در ادامه مسیر به شما می دهد، خیلی سریع می توانید در دنیای اینترنت حرف برای گفتن داشته باشید و در آمد خود را افزایش دهید. این بسته، مناسب برای تمام کسانی می باشد که بدنبال تغییری شگرف در کسب و کار خود هستند. ابزار های موجود در این بسته به شرح زیر می باشد.

وب سایت واکنشگرا

با توجه به این که، امروزه کاربران هر یک از طریق های مختلف ( تلفن همراه، تلبت، لپتاپ و … ) وارد وب سایت ها می شوند باید به مسئله واکنش گرا بودن وب سایت توجه شود. در صورتی که وب سایت شما واکنشگرا نباشد، کاربر پس از ورود و با دیدن شکل نامناسب و بهم ریخته، سریعا از وب سایت شما خارج  می شود. در بسته گارنت تابلوشو، دیگر نگران خارج شدن کاربر از وب سایت خود نباشید چرا که بصورت تخصصی بر روی واکنشگرایی وب سایت شما کار می شود.

سئو مقدماتی سایت

در بسته مدیران هوشمند، سئو مقدماتی بر روی وب سایت شما صورت می گیرد. سئو مقدماتی سبب می شود که گوگل وب سایت شما را بشناسد و شما با بستن قرار داد سئو پیشرفته، سایت شما یک پیش زمینه خوب داشته باشد. سئو مقدماتی شامل نوشتن توضیح برای محصولات،  قرار دادن کلمات کلیدی و متای هر برگه و نوشته می باشد. شما با تهیه بسته کهربا می توانید بصورت ویژه تر بر روی سئو وب سایت خود کار نمایید و با کلمات کلیدی مشخص در رنک های اول گوگل قرار گیرید.

خدمات سایت

گواهی SSL

اولین قدم برای جذب کاربر و اطمینان به خدمات شما، مسئله امنیت وب سایت شما می باشد. با دریافت گواهی ssl توسط تابلوشو ، کاربران با خیال راحت وارد وب سایت شما می شوند. همچین ارزش وب سایت شما در مقابل وب سایتی که فاقد ssl است به مراتب بالاتر می باشد.

تولید محتوای یونیک

برای رقابت با رقبا، شما نیازمند تولید محتوای ویژه و کپی نشده هستید. در بسته گارنت، کارشناسان ما با قرار دادن 6 محتوای حرفه ای و کپی نشده به سئو و اعتبار وب سایت شما کمک می نمایند. با انتخاب این بسته به برند سازی کسب و کار خود کمک نمایید.

امنیت پیشرفته

در بسته مدیران هوشمند بصورت پیشرفته بر روی امنیت تمامی قسمت های وب سایت شما کار شده است تا از هرگونه نفوذ و سرقت اطلاعات سایت و کاربر جلوگیری شود. متخصصین ما وب سایت شما را در برابر هرگونه حمله هکر ها در امان نگه می دارند.

دریافت ای نماد

یکی دیگر از ابزار های خوب بسته گارنت، دریافت گواهی ای نماد برای وب سایت های فروشگاهی می باشد. با توجه به اهمیت گواهی ای نماد در وب سایت های فروشگاهی و کمک به اعتماد سازی کاربر در کم ترین زمان تابلوشو این گواهی را برای سایت شما کسب می نماید.

همین حاالا شروع کن

سرمایه گذاری برای رونق کسب و کار

ساخت تیزر ( 1 مورد )

یکی دیگر از خدمات بزرگ این بسته ، ساخت یک تیزر تبلیغاتی و معرف کسب و کار شما است. تیزر تبلیغاتی موجب جذب اعتماد مشتری می شود. یک تیزر تبلیغاتی خوب در ذهن مردم ماندگار می شود. مشتریان شما تا مدت ها و شاید تا همیشه، تیزر تبلیغی شما را به خاطر می آوررند .

 

ساخت لوگوموشن

با توجه به این که یک ویدیو کوتاه از برندتان می تواند مدت ها در ذهن مخاطب حک شود، ما با  قرار دادن این ابزار در بسته گارنت در مسیر حرفه ای شدن کسب و کار شما قدم بر می داریم. ساخت لوگو موشن می تواند یک ابزار تبلیغاتی مفید برای برند سازی شما باشد.

طراحی لوگو

اولین قدم برای شروع کسب و کار در دنیای مجازی، داشتن یک لوگو مناسب و معرف کسب و کار شما است. با تهیه بسته گارنت، طراحان تابلوشو لوگویی زیبا و حرفه ای از کسب و کارتان طراحی می نماید تا به برند سازی کسب و کار شما کمک شود.

خدمات طراحی

قیمت بسته با تخفیف 8,700,000

خدمات تبلیغاتی

پنل پیامکی + 500 پیامک رایگان

با تهیه بسته گارنت ( مدیران هوشمند ) می توانید از مزایای پنل پیامکی در جذب مشتریان جدید تر استفاده نمایید. در کنار ابزار های تبلیغاتی دیگر استفاده از پنل پیامکی به فروش بیشتر شما کمک می نماید.

گوگل ادوردز 100 درهمی

پس از یک سئو اولیه، شما با استفاده از ابزار گوگل ادورز با ارزش 100 درهم می توانید در فواصل زمانی یک ماهه در صفحات اول گوگل قرار گیرید و شروع به کسب درآمد نمایید. این ابزار گوگل می تواند یکی از بهترین ابزار تبلیغاتی برای شما باشد.

شماره تلفن هوشمند

در دنیای کسب و کار مجازی شما باید، صدای مخاطب خود را بشنوید و با بررسی نقاط ضعف و قوت خود عملکرد بهتری نسب با رقبای خود داشته باشید. تابلوشو با گرفتن شماره تلفن هوشمند، این پل ارتباطی را فراهم می سازد.

سفارش بسته

برای ثبت سفارش بسته حرفه ای گارنت ( مدیران هوشمند ) همراه با تخفیفی باورنکردنی می توانید همین حالا اقدام به ثبت سفارش بسته نمایید. همچین شما جهت هرگونه پرسش می توانید با کارشناسان تابلوشو تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا