بهینه سازی ( سئو )

سئو یک وب سایت برابر است با درخشیدن بیشتر

سئو

بهینه سازی وب سایت

بیشتر مشتریان زمانی که از آن ها این سوال پرسیده می شود، که برای وب سایت شما خدمات سئو (seo) در نظر گرفته شده است. نا خود آگاه آن را با تبلیغات گوگل (Google Adwords) اشتباه می گیرند. بهینه سازی یک وب سایت مجموعه ای از اقدامات می باشد که با درست انجام دادن آن ها، کاربران زمانی که کلمات کلیدی، محصول و یا خدمات شما را در مرورگر ها جست و جو می نمایند وب سایت شما در جایگاه اول یا حداقل در صفحه اول گوگل می بینند. تمام این موارد زمانی  نتیجه خود را به خوبی نشان می دهد که در مراحل انجام سئو شما تمامی موارد به خوبی رعایت شده باشد.

موارد مهم در بهینه سازی

استفاده از کلمات کلیدی در تصاویر

عدم استفاده از ادرس دهی طولانی

تعداد دفعات استفاده از کلمات کلیدی

تولید محتوا منحصر بفرد

برچسب ها

سرعت بارگذاری مطالب

لینک دهی درست و هدفمند

توضحیح تخصصی متا

نحوه محاسبه قیمت سئو وب سایت

سئو کردن یک وب سایت از جمله مواردی می باشد نمی توان در مورد قیمت آن صحبت کرد. افرادی که در مورد هزینه سئو مبلغی ثابتی را پیشنهاد می دهند ، تجربه ثابت کرده است که فقط به دنبال پول شما هستند و در عمل توانایی بالا بردن وب سایت شما را ندارند. به طور کل موارد تاثیر گذار در تعرفه سئو یک وب سایت در پایین آورده  شده است.

خدمات آژانس مجازی تابلوشو

جایگاه فعلی وب سایت

یکی از مواردی باید به آن توجه کرد جایگاه فعلی وب سایتتان می باشد هر چه قدر وب سایت شما در صفحات پایین تر گوگل باشد باید کاره بیشتری صورت گیرد.

حجم کلمات کلیدی در صفحات

حجم کلمات کلیدی به کار برده در صفحات از جمله موارد تاثیر گذار در نحوه محاسبه قیمت می باشد.

کیفیت محتوا ساخته شده

هرچه قدر محتوا ساخته شده تخصصی تر و دارای کیفیت باشد و در تولید این محتوا کپی صورت نگرفته باشد از نظر گوگل ارزشمند می باشد.

سرعت بالا آمدن صفحه

یکی از موارد همواره مهم در سئو بحث لود شدن سریع صفحات می باشد که کارشناسان ما وب سایتی با لود شدن سریع برای شما طراحی می کنند.

میزان فضا رقابت کاری

رقابت در هر صنف و شغل و کاری وجود دارد حال اگر قرار باشد وب سایت شما در مقایسه با وب سایت رقیب بالاتر قرار بگیرد نیازمند کاره بیشتری می باشد.

پشتیبانی

اهمیت پشتیبانی وب سایت مسئله ای همواره مهم بوده است چرا که هر لحضه امکان این می باشد که رتبه وب سایت شما افت نماید.

سفارش سئو وب سایت

 شما می توانید از متخصصین آژانس تبلیغاتی تابلو شو در زمینه پشتیبانی وب سایت خود جهت بالا بردن جایگاه خود در گوگل بهره گیرید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهینه سازی (سئو) وب سایت، هزینه و سایر سولات مربوط به بهینه سازی و کار تیم ما، با کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه روز تماس حاصل بفرمایید. ما پذیرای صدای گرم شما عزیزان هستیم.

اسکرول به بالا