گوگل ادوردز | تبلیغات گوگل

دیده شدن سریع شما در صفحات اولیه گوگل.

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز ( تبلیغات گوگل ) نام سیستم تبلیغاتی گوگل می باشد، که در آن صاحبان وب سایت ها از طریق ابزار های گوگل محصولات خود را تبلیغ می نمایند. اصلی ترین حالت تبلیغات گوگل استفاده از موتور جست و جوگر گوگل می باشد. این کار باعث می شود فردی که دنبال خرید محصولی باشد، با جست و جو کلمه محصول مورد نظر سایت شما را در صفحه اول گوگل مشاهده کند. در این روش به ازای هر کلیک بازدید کننده از سایت شما هزینه ای از حسابی که شارژ کرده اید کم می شود.

آیا گوگل ادوردز کارآمد است؟

در صورتی که استفاده از گوگل ادورز هدفمند باشند و به درستی بر روی کلمات مورد نظر تنظیم شده باشد، می تواند در تمامی تبلیغات مفید و کارآمد باشد. انتخاب درست کلمات و سرمایه گذاری برای جذب مشتری کمک می کند که این نوع تبلیغات به فروش بیشتر شما کمک کند. اگر شما به دلیل اطلاعات کم خود دست به این کار بزنید جز از دست دادن سرمایه تان و وقتتان چیزی را به همراه نخواهد داشت. آژانس تبلیغاتی تابلوشو با داشتن مشاور و تیمی متخصص در این زمینه به شما یاری می دهد تا بهترین استفاده را از این نوع تبلیغات داشته باشید.

تبلیغات گوگل

خدمات آژانس مجازی تابلوشو

مرتبط بودن در گوگل ادوردز به چه معناست؟

هرچه قدر کلمات کلیدی و صفحات به تبلیغ شما نزدیک تر باشد و هرچه ارتباط کلیک واژه و تبلیغ بالاتر باشد، نرخ کلیک و امتیاز بالاتر می رود.

میانگین هزینه به ازای هر کلیک (Average CPC) چیست؟

اگر هزینه پیشنهادی شما به ازای تمام کلیک ها یکی باشد به طور مثال بیست سنت، هزینه کلیک بر روی تبلیغات شما بر اساس جایگاه و قیمت پیشنهادی رقیب شما محاسبه می شود..

Max CPC چیست و چگونه تعیین می‌شود؟

به حداکثر هزینه به ازای هر کلیک که تبلیغ کننده حاضر به پرداخت آن می باشد. این حداکثر هزینه توسط رقبا و به میزان رقابتی بودن کلمه بر می گردد.

هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز چقدر است؟

ثبت اکانت در گوگل ادوردز به صورت رایگان می باشد. و شما برای نمایش تبلیغات محصولات خودتون به گوگل هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید. شما زمانی مبلغی را پرداخت می کنید که فردی برای دیدن محصول شما کلیک کند. نوع پرداخت شما بسته به نوع کسب کار شما و رقبا مشخص می شود. هرچه قدر رقیب شما برای کلمه ای هزینه کند شما برای این که در رقابت و مزایده پیروز شوید باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

اسکرول به بالا