تهیه نریشن

نریشن چیست؟

 شاید از کلمه نریشن اطلاعی نداشته باشید ولی همه شما آن را در زندگی خود حس کرده اید. نریشن یا شیوه روایتگری صدایی می باشد که روی فیلم ها گذاشته می شود؛ تا توضیحات بیشتری را به مخاطب برساند. نریشن در فیلم های آموزشی یا مستند صدایی می باشد که اطلاع تکمیلی را در مورد تصاویر می دهد. در صدا گذاری سعی شده است با حذف صدا های پس زمینه صدای نو و با کیفیت تری را به شنونده انتقال کرد.

برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی تهیه نریشن از اهمیت خاصی برخوردار است. چرا که از خود فیلم بیشتر در خاطره می ماند. کیفیت کار در نریشن خیلی مهم است صدا گذار باید صداهای ضبط نشده هم را اضافه کند. اهمیت نریشن در تبلیغات بر کسی پوشیده نیست .

هزینه ساخت نریشن

مجموعه تابلو شو با به دست داشتن جدیترین و به روز ترین امکانات اماده همکاری با شما جهت صداگذاری تیزر ها و یا فیلم های تبلیغاتی و تهیه نریشن شما می باشد تا با استفاده از صداهایی خاص و به یاد ماندنی باعث به یاد ماندن برند شما در ذهن مردم شود. هزینه ساخت بر اساس نوع پروژه، تجهیزات به کار برده شده و زمان تحویل محاسه می شود. برای اطلاع از تعرفه ها و جهت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چرا باید از نریشن در پروژه ها استفاده کنیم؟

نریشن تكنيكی است برای ارائه آگهی به صورت تلويزيونی، راديويی و غیره. موضوع مهم در نریشن که خیلی مهم است متن نریشن می باشد که باید گویا و صریح باشد تا بیننده را به هدف مورد نظر بیشتر نزدیک سازد. نریشن در تلبلیغات اگر به درستی استفاده شود می تواند برند شما را در مقابل سایر برند ها موفق تر نشان دهد.

یک صدای قوی و با کیفیت که بر روی محصول گذاشته می شود می تواند به محصول شما جان تازه ای بدهد. تحقیقات ثابت کرده است نریشن در روند یادگیری خیلی کارا می باشد. یکی از قابلیت های نریشن آشنا کردن سریع مردم با محصول خود اشاره کرد.

اسکرول به بالا