تولید محتوا وب سایت

محتوای خوب پادشاه است !!!

تولید محتوا وب سایت

تولید محتوا وب سایت در ابتدای راه اندازی هرسایتی دغدغه افراد به شمار می آید. در واقع نمی توان انتظار داشت وب سایتی که تازه راه اندازی می شود به خودی خود بازدید زیادی داشته باشد درنتیجه برای جذب کابران باید محتوای خوبی داشته باشیم. وقتی می گوییم محتوا صرفا منظورمان متن های طولانی نیست، در اصل درج عکس مناسب، طراحی زیبا و رعایت اصول سئو هم در تولید محتوا تاثیر بسیار زیادی دارد. با تولید محتوا شما ضمن معرفی کسب و کار، خدمات و محصولات شرکت خود، نیاز مخاطبانتان را نیز برطرف می کنید. برای داشتن سایتی با کیفیت می توانید طراحی سایت خود را به تیم مجرب تابلوشو بسپارید. نویسندگان ما با توجه به نوع کسب و کار شما محتوایی معتبر، دست اول و عوام پسند تولید می کنند.

خصوصیت تولید محتوا در تابلوشو

عدم کپی کردن مطالب

محتوای بهینه شده و دارای سئو

سازگاری با موبایل و تبلت

حمایت ها و مراقبت های فنی

خدمات آژانس مجازی تابلوشو

حجم و اندازه

حجم محتوا ناخوداگاه بر هزینه های شما تاثیر می گذارد. میزان حجم محتوا براساس تعداد کاراکتر محاسبه می شود. در حالت کلی یک محتوای خوب ۱۰۰۰ کاراکتر دارد در نتیجه هرچقدر حجم محتوا بیشتر باشد نیاز به صرف زمان بیشتری دارد.

نوع محتوا

در واقع نوع محتوایی که سفارش می دهید تاثیر زیادی بر هزینه های شما دارد. به طور مثال محتوای سایت های فروشگاهی بیشتر به عکس نیاز دارد، درحالی که یک سایت خبری بیشتر از متن تشکیل شده است در نتیجه نمی توان هزینه های یکسانی در نظر گرفت.

خدمات اضافه

گاهی اوقات ممکن است سایت شما علاوه بر محتوای متنی نیاز به طراحی های ویژه مانند: گذاشتن تصاویر خاص، فرم‌ دهی محتوا، جدول سئو و… داشته باشد. طبیعتا اعمال این ویژگی ها، نیازمند صرف زمان بیشتری است و بر هزینه ها تاثیر می گذارد.

کیفیت محتوا

در ساخت یک محتوای خوب باید تمام استراژدی های کسب و کار شما به خوبی در نظر گرفته شود و این موضوع نیازمند به صرف تخصص و زمان زیادی می باشد. همچنین هزینه محتوای با‌کیفیت و مبتنی بر اصول سئو در مقایسه با محتوای متنی معمولی بسیار بیشتر است.

سفارش تولید محتوا وب سایت

تابلوشو شو انواع محتوای تخصصی برای تمام مشاغل را در زمانی مناسب و کمترین هزینه های ممکن ارائه می دهد. کافیست با در نظر گرفتن فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه ها، تولید محتوای وب سایت خود را به ما بسپارید.  

اسکرول به بالا