تیزر های تصویری

تیزرهای تصویری

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزرهای تصویری معروف می باشند و آژانس تبلیغاتی تابلو شو در این زمینه پیشگام می باشد؛ از سالها قبل نقش مهم و کلیدی در تبلیغات برای معرفی محصولات، کسب و کارهای متعدد و خدمات شرکت ها داشته اند اما در گذشته این تبلیغات فقط محدود به شبکه های تلویزیونی بودند. با ورود شبکه های اجتماعی و وب سایت ها و دیگر رسانه های نوین به عرصه تبلیغات فضای بزرگتری برای انتشار تیزر های تصویری ایجاد شد.

با پیشرفت تکنولوژی و رونق فضاهای تصویری مجازی، نحوه نمایش محصولات به متقاضیان نیز تغییر کرده است، امروزه ارتباط سازنده و مصرف کننده ارتباطی است تصویری، به همین دلیل امروزه شاهد ساخت انواع مجموعه های تصویری (تیزر) با محتوای تبلیغاتی هستیم و روز به روز هم به تعداد آن اضافه می شود، تحقیقات ما نشان داده است که معرفی و یا استفاده از محصولات و یا خدمات با استفاده از تصاویر با کیفیت در محیط های جذاب با نورپردازی های اصولی مقدار قابل توجهی فروش را افزایش داده است.

تيزر تبليغاتی چيست؟

ساخت تیزر ، تكنيكي است برای ارائه آگهی به صورت تلويزيونی، راديويی يا رسانه ی محيطی يا چاپی. و به رفتاری گفته می شود كه با كامل نشان ندادن چيزی يا حرفی در فرد بتواند ايجاد حس كنجكاوی كند و پيامی را انتقال می دهد.

مراحل ساخت تيزر تبليغاتی
تهيه سناريو يا فيلم نامه، فيلم برداری، صداگذاری، انتخاب بازيگران ، طرح گرافیکی، تدوين و …

موارد استفاده از فيلم ها و تيزرهای تبليغاتی:

پخش تیزر در نمايشگاه ها، مانيتور های تبليغاتي سطح شهر، رسانه های تصويری به منظور تبليغات كنفرانس ها و سمينارها استفاده از فيلم ها به عنوان كاتالوگ الكترونيكی معرفی محصولات و خدمات همچنین مهمترين نوع تبليغات در شبكه مجازی ساخت ويدئو های ويژه كوتاه است

تصویر برداری هوایی

ما در آژانس تبلیغاتی تابلو شو ساخت تیزرهای هوایی را با استفاده از هلی شات را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان تهیه می کنیم. هدف از استفاده هلی شات ضبط تصاویری با زاویه دید متفاوت و با کیفیت از زمین تا اسمان با تمامی فرمت های ویدئویی می باشد. که ما با داشتن سابقه چندین ساله در این زمینه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم. برای سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
اسکرول به بالا