ریپورتاژ آگهی چیست؟

جهت تبلیغ حرفه ای وب سایت خود با ما تماس بگیرید.

ریپورتاژ آگهی چیست؟

ریپورتاژ آگهی به این صورت می باشد که شما تبلیغ محصول یا سایت خود را در قالب و چهار چوب یک مقاله خبری و با لینک سایت خود در یک سایت خبری یا هر سایت مرتبط که ارزش بالایی در گوگل دارد منتشر می نمایید و برای همیشه آن را تبلیغ می کنید تا بیشتر شناخته شوید و مشتری بیشتری را جذب کنید. به این ترتیب علاوه بر شناخته شدن محصول خود رتبه سایت خودتان هم پایین می آورید تا مشتری بیشتری را در درون سایت خود داشته باشید و در صفحات اول گوگل قرار گیرید. نکته مهمی که در ریپورتاژ اگهی مهم است کار کردن با سایت های رتبه پایین و قوی در گوگل است. کارشناسان ما  در آژانس مجازی تابلوشو در این زمینه با شما همراه می شوند.

مزیت استفاده از ریپورتاژ آگهی

بهبود ( سئو )

افزایش مشتری

مورد اعتماد واقع شدن

بهبود رتبه وب سایت شما

اهمیت تولید محتوا در ریپورتاژ

تولید محتوا اساسی ترین بخش در رپورتاژ آگهی است که باعث بالا رفتن سئو سایت می شود. هرچه متن تان خلاقانه تر باشد، علاوه بر این که تاثیر زیادی در مخاطب می گذارد سبب این می شود که کاربران و سایت های دیگر از آگهی شما استفاده کنند تا در سایت خود انتشار دهند، این کار باعث دیده شدن بیشتر آگهی شما و نفع بردن شما است. محتوا به کار برده شده تنها متن نمی باشد بلکه استفاده از تصاویر متناسب با آگهی شما باعث جذب مخاطب می شود. در نهایت باید گفت اگر سایتی که شما در دست دارید سایتی با رتبه بالا باشد در مقایسه با سایت های پایین که روزانه کاربران زیادی از این سایت ها دیدن می کنند حرفی برای گفتن ندارد. کاربران کم تری از سایت شما دیدن می کنند و اعتماد کم تری هم به سایت شما دارند. سوال این است برای رفع این مشکل چه می توان کرد؟ یکی از راه هایی که در این زمینه جواب می دهد استفاده از ریپورتاژ می باشد. شما می توانید ریپورتاژ آگهی تان را در سایت های خبری و تفریحی بزرگ و یا مجلات معروف معتبر منتشر کنید.

سفارش ریپورتاژ

آژانس تبلیغاتی تابلوشو  با داشتن سال ها سابقه کار در زمینه ریپورتاژ، آماده همکاری و مشاوره جهت بالا آمدن سایت شما و دیده شدن بیشتر آگهی شما و فروش بیشتر محصولات شما هستیم.

اسکرول به بالا