قالب پست استوری و اینستاگرام

جهت سفارش قالب با ما تماس بگیرید.

1221

طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام

یکی از مهم ترین ویژگی های شبکه اجتماعی بازدید پست و استوری های  اینستاگرام می باشد. که مخاطبین زمان زیادی را صرف دیدن پست ها و استوری ها می کنند.استفاده ازقالب یک پارچه و زیبایی که در پست ها و استوری های اینستاگرام قرار میگیرد. توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب می کند. این قالب متناسب با نوع برند و لوگو شما توسط تیم حرفه ای طراحی می شود. که باعث متمایز شدن پیج شما از دیگرپیج ها می شود.

سفارش ساخت استوری اینستاگرام

آژانس تبلیغاتی تابلوشو، با استفاده از ابزاهای حرفه ای انیمیشن سازی و طراحی تیزر، توانایی ساخت استوری های جذاب اینستاگرام را دارد. کارشناسان گرافیست تابلوشو، با در نظر گرفتن تمام موراد مهم در طراحی ویدئو و کلیپ های مجازی، استوری های حرفه ای و هدفمندی را برای فروش محصولات، نمایش شایسته تر کسب و کار شما، یا تبلیغات و ارائه محتوا در اینستاگرام، برای شما تهیه می کنند.

طراحی سایت تابلوشو

خصوصیت تولید محتوا در تابلوشو

تکمیل فرآیند طراحی

همراحی شما در آخرین لحظه

مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی در تمام ساعت

طراحی با کیفیت

در کمترین زمان ممکن

ارسال به سراسر ایران

کمترین زمان ارسال

tb

قالب اینستاگرام

قالب اینستاگرام چیست ؟ قالب اینستاگرام یکسان و یک شکل است که تو همه پست‌ها به صورت یکسان استفاده می‌شود . این قالب ها از لوگو و برند شما پیروی میکند. و اطلاعات تماس مجموعه شما در خودش جای میدهد . قالب شما یکبار ساخته میشه . و به صورت فایل لایه باز تقدیم شما میشه. که به راحتی قابل استفاده اس.

تعرفه طراحی تراکت

قیمت طراحی  پست و  استوری اینستاگرام ، با توجه به مدت زمان استوری، و میزان کار انجام شده و کیفیت قالب آماده شده، در نظر گرفته می شود. برای دریافت قیمت طراحی ، یا اطلاعات بیشتر و سفارش قالب اینستاگرام، با همکاران ما در تابلوشو تماس بگیرید.

اسکرول به بالا