قالب پست استوری و اینستاگرام

جهت سفارش قالب با ما تماس بگیرید.

1221

طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام

یکی از مهم ترین ویژگی های شبکه اجتماعی بازدید پست و استوری های  اینستاگرام می باشد. که مخاطبین زمان زیادی را صرف دیدن پست ها و استوری ها می کنند.استفاده ازقالب یک پارچه و زیبایی که در پست ها و استوری های اینستاگرام قرار میگیرد. توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب می کند. این قالب متناسب با نوع برند و لوگو شما توسط تیم حرفه ای طراحی می شود. که باعث متمایز شدن پیج شما از دیگرپیج ها می شود.

ساخت استوری اینستاگرام

آژانس تبلیغاتی تابلوشو، با استفاده از ابزاهای حرفه ای انیمیشن سازی و طراحی تیزر، توانایی ساخت استوری های جذاب اینستاگرام را دارد. کارشناسان گرافیست تابلوشو، با در نظر گرفتن تمام موراد مهم در طراحی ویدئو و کلیپ های مجازی، استوری های حرفه ای و هدفمندی را برای فروش محصولات، نمایش شایسته تر کسب و کار شما، یا تبلیغات و ارائه محتوا در اینستاگرام، برای شما تهیه می کنند.

tb
قالب اینستاگرام

ساخت پست اینستاگرام

قالب اینستاگرام یکسان و یک شکل است که تو همه پست‌ها به صورت یکسان استفاده می‌شود . این قالب ها از لوگو و برند شما پیروی میکند. و اطلاعات تماس مجموعه شما در خودش جای میدهد . قالب شما یکبار ساخته میشه . و به صورت فایل لایه باز تقدیم شما میشه. که به راحتی قابل استفاده است.

سوالات متداول طراحی قالب اینستاگرام

با توجه به اینکه اینستاگرام یک محیط کاملا تصویر محور است. داشتن یک ظاهر زیبا برای پیج بسیار حائز اهمیت است. چرا که کابر ابتدا تصویر محتوای شما را می بیند و در صورتی که از آن را بپسندد به پیج شما جذب می شود و شما را دنبال می کند.
بله. طراحی یک قالب متناسب با کسب و کارتان باعث می شود که برند شما در ذهن افراد حک شود و تمایل بیشتری به خرید محصولات شما پیدا کنند. از طرفی صرف وقت و هزینه برای طراحی قالب پست اینستاگرام، نشان دهند ارزش قائل شدن برای کاربران پیج است و این امر باعث افزایش حس اعتماد و جلب توجه آن ها در خرید محصولات می شود.
بله، قطعا داشتن یک قالب زیبا با ظاهر منحصر به فرد باعث جلب توجه افراد بسیاری در اینستاگرام می شود. از آنجایی که محیط اینستاگرام دائما در حال تغییر است، باید طراحی قالب پست و استوری متناسب با سبک طراحی جدید و رنگ هایی که مطابق روانشناسی مخاطب انتخاب شود، تا در هر زمان باعث جذب کاربران بیشتر می شود.

خصوصیات پلن های طراحی قالب اینستاگرام توسط تابلوشو

متناسب با کسب و کار

طراحی منحصر به فرد برای برند شما

به روزترین طراح ها

طراحی قالب های به روز و کاربر پسند

طراحی قالب پازلی

طراحی پازلی و کاملا یکپارچه

نمونه قالب طراحی شده پست اینستاگرام

پیج اینستاگرام کاشت مو اعتماد

پیج اینستاگرام خدمات زیبایی رامیلا

طراحی قالب اینستاگرام

پیج اینستاگرام تصفیه آب آبینه

طراحی قالب اینستاگرام

پیج اینستاگرام خشکشویی واش تاش

طراحی قالب اینستاگرام

پیج اینستاگرام خشکشویی واش سرویس

طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی  پست و  استوری اینستاگرام ، با توجه به مدت زمان استوری، و میزان کار انجام شده و کیفیت قالب آماده شده، در نظر گرفته می شود. برای دریافت  اطلاعات بیشتر و سفارش قالب اینستاگرام، با همکاران ما در تابلوشو تماس بگیرید.

اسکرول به بالا