کانفیگ امنیتی

سایت ایمن با کانفیگ امنیتی

کانفیگ امنیتی وب سایت

کانفیگ امنیتی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با انجام آن، امکان نفوذ هکر ها به حداقل می رسد و امنیت وب سایت به بالاترین سطح  امنیتی مورد نیاز می رسد. آژانس تبلیغاتی تابلو شو در زمینه کانفیگ امنیتی وب سایت برای وب سایت شما عزیزان برنامه ای متفاوت دارد. تیم ما با داشتن متخصصین در زمینه امنیت ، به شما در داشتن وب سایتی ایمن کمک خواهد کرد. تمام تلاش ما بر این است که وب سایتی ایمن داشته باشید. وب سایتی عاری از ویروس ها و ربات ها تا اطلاعات شما از دست هکرها در امان بماند.

خدمات تابلوشو در زمینه کانفیگ امنیتی

نصب افزونه های امنیتی

رفع مشکلات امنیتی

برطرف سازی باگ ها

از بین بردن ویروس ها

جلوگیری از هک شدن

پشتیبانی تمام وقت

به روز رسانی دائم

بکاپ منظم

هزینه کانفیگ کردن وب سایت

می توان با جرات گفت که مهم ترین قسمت یک وب سایت، امنیت آن می باشد. امنیت وب سایت باعث اطمینان کاربران به وب سایت شما خواهد شد. این امنیت وب سایت هست که جلوی سرقت اطلاعات وب سایت شما و مشتریان را از سارقین می گیرد. تیم متخصص ما با سال ها تجربه در زمینه کانفیگ کردن وب سایت این اطمینان را به شما می دهد تا وب سایت ایمنی را داشته باشید. در مورد تعرفه و هزینه باید اینطور بیان کرد که هرچه قدر در زمینه امنیت بر روی وب سایت شما کار شود، طبیعتا قیمت ها فرق می کند. ما با بهترین قیمت و پشتیبانی آماده همکاری با شما هستیم.

سفارش کانفیگ امنیتی وب سایت

شما می توانید کانفیگ امنیتی مورد نظر خودتان را تهیه کنید فقط کافی است برای ما در بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید؛ یا تماس بگیرید تا ما اطلاعات شما را ثبت کنیم و شروع به انجام پروژه کنیم.

اسکرول به بالا