افزایش لایک اینستاگرام تضمینی

افزایش لایک اینستاگرام تضمینی

افزایش لایک اینستاگرام یکی از روش های است که باعث دیده شدن بیشتر پیج شما و  جذب فالوور می‌شود. یکی از دلایل اصلی این که لایک یک تصویر دارای اهمیت است این است که هنگامی که کاربر آن پست را میبیند در درجه اول تصویر توجهش را جلب می کند و سپس به تعداد لایک های آن پست نگاه می کند. اگر تعداد لایک های پست زیاد باشد باعث می شود تا کاربر تمایل پیدا کند تا به پیج سر بزند و بقیه پست ها را ببیند و حتی پیج را فالوو کند.

بهترین روش های افزایش لایک اینستاگرام

بسیاری از افراد به دنبال راهی برای افزایش لایک پست های خود هستند ما در اینجا چندین روش برای افزایش لایک را برای شما توضیح می دهیم.

استفاده از هشتگ‌های محبوب و مناسب

هشتگ ها نقش مهمی در افزایش لایک پست‌های اینستاگرام دارد. برای افزایش لایک سعی کنید برای پست هایتان هشتگ مرتبط انتخاب کنید و برای هر پست حداکثر تعداد هشتگ های مرتبط را اضافه کنید. این کار باعث می شود تا پست های شما در بخش اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شود و کاربران دیگر در جستجوی هشتگ ها و عبارات مربوط به پست شما به آن ها برخورد کرده و پست شما را لایک کنند.

اضافه کردن فیلترهای چشم نواز به عکس

اضافه کردن فیلترهای چشم نواز به عکس

چشم نواز بودن عکس های که پست می کنید باعث افزایش لایک و بیشتر دیده شدن پست شما می شود. یکی از عوامل مهم که باعث بیشتر دیده شدن پست های شما می شود مربوط به فیلتر ها است بنابراین در هنگام گذاشتن عکس ها سعی کنید از بهترین فیلترها استفاده کنید. برای انجام این کار می توانید از اپلیکیشن های اختصاصی یا ادیت عکس استفاده کنید.

پست‌های مرتبط با رویدادهای پیش رو را ارسال کنید

ارسال پست های محبوب یکی از روش های مربوط به افزایش لایک های اینستاگرام است برای مثال هر رویدادی که نزدیک است مانند عید، پست مرتبط با آن را در پیج خود قراردهید .

پست‌های با سوژه محبوب ارسال کنید

کاربران اینستاگرام علاقمند سوژه های خاصی هستند اگر شما بتوانید این سوژه ها پیدا کنید و مرتبط با آن پست ارسال کنید باعث بیشتر دیده شدن  پست شما و افزایش لایک می شود. برای مثال در یک بازه زمانی دابسمش از سوژه های محبوب محسوب می شد. سعی کنید این سوژه ها را شناسایی کنید و پست هایتان را به آن مرتبط کنید.

فعال بودن در اینستاگرام

در اینستاگرام هر چقدر فعال تر باشید بیشتر دیده می شوید و تعداد لایک های شما افزایش پیدا می کند. لایک کردن افرادی که نمی شناسید یکی از روش های افزایش لایک است در واقع با لایک یک پست شما لایک بک دریافت خواهید کرد. فالو کردن افراد و دریافت فالو بک هم از دیگر روش های افزایش لایک اینستاگرام است. همچنین سعی کنید در زیر پست افراد مختلف کامنت بگذارید تا کاربران دیگر کامنت شما را ببینند و به صفحه اینستاگرام شما سر بزنند و پست هایتان را لایک کنند.

اکانت شبکه‌های اجتماعی دیگرتان را به اینستاگرام لینک کنید

افزایش تعداد فالوورهای می تواند منجر به افزایش لایک اینستاگرام شود. شما با لینک کردن اکانت سایر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و غیره به اکانت اینستاگرام خود این امکان را برای تمام دوستان قدیمیتان فراهم می کنید تا بتوانند شما را پیدا کنند و به تدریج تعداد فالوورهایتان و 3تعداد لایک های پست هایتان افزایش پیدا می کند.

از برنامه‌های لایک بگیر اینستاگرام استفاده کنید

برنامه لایک بگیر اینستاگرام

برنامه های لایک بگیر اینستا کیفیت عملکرد مطلوبی ندارند اما برخی در راستای افزایش لایک موثر واقع می شوند. این برنامه کاربران را ملزم به لایک کردن پست های یکدیگر می کنند و به این ترتیب تعداد لایک پست شما افزایش پیدا می کند.

عکس‌های با کیفیت و هنری پست کنید

یکی از عواملی که باعث بیشتر دیده شدن پست های شما در اینستاگرام می شود اشتراک گذاری پست های هنری است. عکس های هنری در بین کاربران اینستاگرام بسیار محبوب است. عکس های که در اینستاگرام ارسال می کنید باید دارای کیفیت عالی باشد می توانید از افکت های مثل نوردهی طولانی و سایر افکت ها برای زیبایی بیشتر عکس هایتان استفاده کنید.

تگ کردن مکان‌ها

یکی دیگر از روش های افزایش لایک اینستا مربوط به تگ کردن مکان های مرتبط در پست هایتان می باشد. مکان‌ها در اینستاگرام جستجوی زیادی دارند وقتی شما تگ یک مکان را به پست خود اضافه می‌کنید باعث دیده شدن آن پست خواهید شد.

تگ شدن توسط افراد با نفوذ

اگر از افراد محبوب بخواهید که در پست هایش اکانت شما را تگ کند می توانید تعداد زیادی فالور جذب کنید تا تعداد لایک های پست های شما افزایش یابد. این کار به یک روش کسب درآمد تبدیل شده و افراد زیادی برای انجام این کار پول دریافت می کنند.

برای پست هایتان برنامه ریزی داشته باشید

برای پست هایتان برنامه ریزی داشته باشید

سعی کنید پست های خود را با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب در اکانت اینستاگرامتان ارسال کنید. بهترین زمان از روز را برای انتشار پست انتخاب کنید و فالوورهایتان را برای دیدن پست خیلی منتظر نگذارید.

افزایش لایک و مدیریت اینستاگرام

شما می‌توانید برای افزایش لایک پست‌های خود و یا جذب فالوور برای پیج اینستا خود پیج خود را به تیم حرفه‌ای تابلو شو بسپارید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تابلو شو مراجعه نماید تا نمونه نگهداری پیج اینستاگرام را مشاهده نمایید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا