تعرفه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت

پشیتبانی وبسایت شامل چه مواردی است؟

پشتیبانی شامل موارد زیادی می باشد که در تابلوشو تمامی خدمات آن ارائه می گردد. تمامی خدمات با بالاترین کیفیت انجام می گیرند و شما می توانید با خیال راحت صفر تا صد نگهداری وبسایت خود را به ما بسپارید. تعرفه پشتیبانی سایت در تابلوشو با توجه به کسب و کار شما است که البته تمام تعرفه ها در کمترین حد ممکن می باشد.

سئو وبسایت

اصلی ترین خدمت تابلوشو سئو وب سایت می باشد. ما موفق شده ایم وبسایت های زیادی را با کلمه کلیدی های گوناگون در اولین نتایج گوگل نمایش دهیم. نمایش وبسایت در اولین نتایج گوگل باعث افزایش درخواست خدمات و یا فروش کالا می شود. به فضل الهی تاکنون کسب و کارهای زیادی با تاسیس وبسایت خود به واسطه تابلوشو به کسب و کار خود رونق بخشیده اند. تیم تابلوشو حرفه ای ترین تیم سئو و طراحی سایت را در اختیار دارد.

برطرف کردن مشکلات فنی

طبیعی است که برای هر پلتفرمی مشکلات فنی ایجاد شود. حل کردن این مشکلات توسط تیم فنی تابلو شو در اسرع وقت برطرف می گردند. هم اکنون تمام وبسایت های موجود در تابلوشو در وضعیت ثابت و بدون مشکل قرار دارند. همچنین سرعت وبسایت های ما در بالاترین حد ممکن می باشد. قالب تمامی وبسایت ها بهینه سازی شده اند و بدون باگ و دارای بالاترین امکانات می باشند. همچنین تابلوشو با بهترین سرویس دهنده های هاست ایرانی همکاری می کند و سرور ها دارای بالاترین میزان ثبات هستند و سرعت بسیار بالایی را ارائه می دهند.

زیر چتر امنیت

امنیت اهمیت بسیار بالایی در فضای مجازی دارد. نبود امنیت می تواند وبسایت یا هر پلتفرمی را در معرض آسیب های جبران ناپذیری قرار بدهد. تیم فنی تابلوشو با ارائه بهترین راهکار های امنیتی همواره وبسایت های خود را از گزند رقبا و هکرها محفوظ می دارد و در زیر چتر امنیت بسیار بالایی که ایجاد کرده است وبسایت های در دست خود را دائما توسعه و ارتقا می دهد. همچنین بکاپ گیری مداوم از وبسایت ها خیال مشتری را از محفوظ ماندن اطلاعات وبسایت خود راحت می کند. 

تبلیغات گسترده در سایر وبسایت ها

فعالیت های تابلوشو محدود به چهارچوب یک وبسایت نیست. در صورت تمایل مشتری، رپورتاژ های مختلفی در وبسایت های معروف انتشار داده می شود تا اعتبار وبسایت و کسب و  کار با سرعت بالاتری افزایش یابد. انتشار رپورتاژ باعث افزایش تعرفه پشتیبانی می شود زیرا قرار دادن متن تبیلغاتی در سایر سایت ها شامل هزینه می گردد. همچنین تبلیغات گسترده ای نیز در سایت های آگهی انجام می شود تا کمک هرچه بیشتری به معروف شدن کسب و کار مشتری انجام شود. 

کمترین میزان تعرفه پشتیبانی سایت

تابلو شو پایین ترین میزان تعرفه پشیتبانی سایت را دارد. البته این به معنای کم بودن کیفیت خدمات نمی باشد. هدف تابلوشو جلب رضایت مشتریان می باشد. برای کس اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ها و پلن های ما می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

Scroll to Top
اسکرول به بالا