جدیدترین ترفندهای نوشتن بیو اینستاگرام

جدیدترین ترفندهای نوشتن بیو اینستاگرام

ترفند نوشتن بیو اینستاگرام بسیار مهم است زیرا اولین موردی که کاربران به آن توجه دارند بیو اینستاگرام است که معمولا زیر قسمت نام کاربری نمایش داده می شود و در مورد بیزینس شما می باشد. بیو اینستاگرام می تواند شامل لینک های خارجی، هشتگ ها و یوزرنیم باشد که در شبکه های اجتماعی استفاد می کنید. یکی از روش های نوشتن متن برای بیو اینستا مختصر نویسی است و به مخاطب کمک می کند تا به راحتی هدف آن برند را متوجه شود.

ترفندهای نوشتن بیو اینستاگرام

بیو گرافی اینستا باید دارای موارد زیادی باشد و در عین حال باید مختصر نیز باشد که این باعث شده است تا این کار مشکل به نظر بیاید اما با این حال یک بیو جذاب اینستاگرام باید موارد زیر را شامل شود:

در انتخاب اسم دقت کنید

برای اینکه بیو جذابی داشته باشید باید اسم را به دقت انتخاب کنید. اسمی که انتخاب می کنید بهتر است اسم موسسه و یا شرکت شما باشد که مربوط به کسب و کار شماست. نامی که انتخاب می‌کنید باید خوانا و جذاب باشد چون این اسم نشان دهنده هویت شماست. همچنین می توانید برای انتخاب اسم از کلمات مربوط به شغل و حرفه تان استفاده کنید زیرا در هنگام جستجوی شما از این کلمه کلیدی استفاده می کنند پس شما با این کلمه شناخته می شوید.

بیو اینستاگرام یک راه ارتباطی برای کاربران جهت ارتباط با شماست بنابراین در این قسمت می توانید اطلاعات خود را قرار دهید تا مخاطبان از طریق بیو جذاب اینستاگرام متوجه می‌شوند که چرا برند شما برای آن ها مناسب است.

عکس پروفایل مناسب

عکس پروفایل مناسب برای بیو اینستا

یکی از ترفند های نوشتن بیو اینستاگرام انتخاب عکس مناسب است. شما می تونید برای عکس پروفایل خود از عکسی که مربوط به زمینه فعالیت کسب و کار شماست استفاده کنید. برای جذب و افزایش فالوور می توانید توضیحات مختصری در مورد کارتان در بیو بنویسید و ویژگی های منحصر به فرد کار خود را در بیو قرار دهید.

استفاده از یک نماد شناسایی شده در بیو اینستاگرام باعث می‌شود تا مخاطبان بتوانند راحت‌تر شما را پیدا کنند. این کار باعث شناخت برند شما در شبکه های اجتماعی می شود.

درج شعار تبلیغاتی

برخی از شرکت ها یا سازمان ها دارای یک شعار مخصوص به خود هستند و از آن در بیو خود استفاده می کنند که این کار باعث می شود تا مخاطب سریعا شما را بشناسد. استفاده از جملات کوتاه برای معرفی برند بسیار موثر است.

لینک وب‌سایت

در حال حاضر اینستاگرام فقط یک لینک قابل کلیک را در پروفایل خود به کاربران می دهد که این لینک در بیو گرافی شما است. بسیاری از مشاغل از لینک برای ارسال دنبال کنندگان به صفحه اصلی خود استفاده می کنند.

افزودن هشتگ و ایمیل

 

افزودن هشتگ و ایمیل

اینستاگرام این امکان را به شما میدهد تا بتوانید هشتگ ها و لینک های پروفایل های دیگر اینستاگرام را در بیو قرار دهید. این کار باعث می شود تا اگر برند شما چندین صفحه اینستاگرام برای بخش های مختلف دارد شما بتوانید لینک مربوط به این صفحات را در قسمت بیو خود اضافه کنید تا مخاطبان مجبور نباشند دنبال آن بگردند. همچنین فایده اضافه کردن ایمیل این است که کاربران با شما بسیار ساده تر می توانند ارتباط برقرار کنند.

دسته بندی نوع کسب و کار

دسته‌بندی نوع کسب وکار دیگر ترفند نوشتن بیو اینستاگرام است. قسمت دسته بندی در زیر نام شرکت نمایش داده می‌شود و مستقیما از دسته بندی که در صفحه فیسبوک‌تان تعیین کرده‌اید نمایش داده می‌شود. برای استفاده از این ویژگی باید اکانت اینستاگرام خود را به بیزینس تبدیل کنید.

دکمه‌های تماس در اینستاگرام

برای وارد کردن دکمه تماس اینستاگرام از بخش Edit Profile و Contact Options استفاده کنید. اول حساب خود را تجاری کنید در این صورت این قسمت برای شما نمایش داده می شود. استفاده از این بخش باعث می شود تا مخاطبین راحت تر به شما دسترسی داشته باشند .

اهمیت کوتاه‌نویسی در بیو

استفاده از یک بیوی کوتاه انتقال پیام به مخاطب را راحت تر می کند و باعث می شود تا با هدف اصلی پیج آشنا شود. نوشتن یک بیوی کوتاه نشان دهنده حرفه ای بودن و عدم نیاز به توضیحات بیش از حد به مخاطب را یادآور می‌شود.

درج ساعت کاری

اگر نیاز است که کاربر با شما تماس بگیرد و یا به دفتر مراجعه کند ساعت کاری خود را در بیو وارد کنید تا در ساعت کاری بتوانند با شما تماس گرفته یا به شما مراجعه کنند.

استفاده از نمادهای بیو اینستاگرام

 

نمادهای بیو اینستاگرام

شما با استفاده از وب سایتی مانند CoolSymbol می توانید نمادها و متن فانتزی را با کلیک روی Symbol کپی و پیست کنید. نماد های بسیاری مانند ستاره، فلش، ارز، براکت، قلب و مواردی دیگر برای بیو وجود دارد که با اضافه کردن به بیو می توانید بیوی جذاب تری داشته باشید.

ایجاد فراخوان برای لینک در بیو اینستاگرام

آخرین ترفند نوشتن بیو اینستاگرام ایجاد فراخوان است. شما می‌توانید در بیو گرافی اینستاگرام خود از یک کال تو اکشن یا فراخوان استفاده کنید. از آنجا که اینستاگرام فقط یک لینک در پروفایل خود به شما می دهد این ایده خوبی است که در آخرین خط به کاربران اطلاع دهید در صورت کلیک روی لینک شما، شاهد چه چیزی خواهند بود. برای مثال اگر پیشنهاد تبلیغاتی، منبع یا مدت زمان محدودی را ارائه می‌دهید، حتماً به بازدیدکنندگان پروفایل خود اطلاع دهید.

مدیریت حرفه‌ای اینستاگرام

گروه تابلو شو، ارائه دهنده انواع خدمات اینستاگرام از جمله پشتیبانی اینستاگرام، تولید محتوا برای اینستاگرام و … می‌باشد. اگر قصد دارید یک پیج حرفه‌ای در اینستاگرام داشته باشید و یا اطلاعات بیشتری راجع به اینستاگرام داشته باشید می‌توانید با تابلوشو تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا